| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m powder coating sports center high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m powder coating sports center high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Ürün adı | Kaldırma sistemi ile 25m toz kaplama spor merkezi yüksek direk direği aydınlatma |
|---|---|
| Kalınlığı | 6mm8mm |
| Güç | 500W LED |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | Kaldırma sistemi ile 25m toz kaplama spor merkezi yüksek direk direği aydınlatma |
|---|---|
| Kalınlığı | 6mm8mm |
| Güç | 500W LED |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 25m kumlama stadyum yüksek direk kutup vinçli liman aydınlatma |
|---|---|
| Yükseklik | 20 m'den 50 m'ye |
| Güç | 400w-5000W |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 30m boyama stadyumu yüksek direk kutup vinçli havaalanı aydınlatma |
|---|---|
| Yükseklik | 20 m'den 50 m'ye |
| Güç | 400w-5000W |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 25m toz boya spor merkezi Kaldırma sistemi ile yüksek direk kutup aydınlatması |
|---|---|
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 400w-5000W |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Türü | Güç Dağıtım Ekipmanları için Galvanizli Çelik Direkler 12m Yardımcı Güç Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |