| Malzeme | Q235, Q345, GR65 |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 20m |
| Tolerans | % 2 |
| DESIAN | DEPREMİN 8 GRADE'NE KARŞI |
| Product Name | 30m outdoor lighting galvanized high mast light pole for football stadium |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Wind speed | 30m/s |
| Wall thickness | 6mm |
| Shape | polygonal |
| Ürün adı | Futbol stadyumu için 30m dış aydınlatma galvanizli yüksek direk ışık direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 30 m / s |
| Duvar kalınlığı | 6 mm |
| Şekil | çok köşeli |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Lifting system |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 10 -50 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| öğe adı | 25.5m-29m Yüksek Direkli Direk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık Miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25.5m-29m Yüksek Direkli Direk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık Miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25,5m-29m Yüksek Direk Kutbu |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |