| Ürün adı | Yüksek Direk Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | Otopark aydınlatması |
| Dimenstionun işkencesi | -0,02 |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36 mm'ye |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| tolerance | +/-2% |
| Lift time | 50 years |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Height | from 20m to 50m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Ürün adı | 40m çokgen yüksek direk kutup spor merkezi aydınlatma vinçli |
|---|---|
| Stil | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Yükseklik | 20 m'den 50 m'ye |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Product Name | 30m octagonal high mast pole for park lighting with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | 35m conical high mast pole for sports center light with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip mgalvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 150km/h |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Ürün adı | Yüksek Direk Işık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvanizleme Kalınlığı | Ortalama 86μm'den az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ürün adı | Yüksek direk ışık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm daha az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |