| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası |
|
| Adı | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk, Ticari Direkler |
|---|---|
| Tasarım | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstion torlance | ± 2% |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | Elektrik dağıtım hattı projesi için 30ft 35ft çelik borulu kutup |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 14 dakika |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Elektrik Ekipmanları için Q345 30ft 35ft Elektrik Güç direği |
|---|---|
| Renk | Herhangi |
| sertifika | ISO9001 |
| Ömür | 25 yıl |
| Hoşgörü | +/-2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Standard | ISO |
| Design | Customized |