| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Height | 3m-50m |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized Powder Painting |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | 75FT 2 bölümleri Filipinler NGCP standardı elektrik galvanizli kutup çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 75FT 2 bölümleri Filipinler NGCP standardı elektrik galvanizli kutup çelik direk |
| Yükseklik | 90FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | 27m Flanşlı Tip Filipinler NGCP Geleneksel Elektrikli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 27m Flanş |
| Yükseklik | 27m |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 160Km/h |