| Türü | 132kv güç yardımcı direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Türü | 132kv güç şebeke direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Malzeme | Q235 Q345 akma dayanımı 235 / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Kalça Galvaniz |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç İletimi |
| kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| galvanizleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Malzeme | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak daldırma galvanizli |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Verim Gerilmesi | 450mpa dk |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Ürün adı | Elektrik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Standart | ISO |