| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | 10KV ~ 500KV HDG Electric Steel Tubular Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Treatment | Galvanization |
| Ürün adı | Güç İletim Hattı için 10KV ~ 500KV HDG Elektrikli Çelik Boru Direk |
|---|---|
| tasarım | Müşteri tasarımı |
| Yükseklik | 12m |
| Voltaj | 10KV ~ 500KV |
| Tedavi | galvanizleme |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Değerlendirilmiş Akım | 10-200 |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10-220 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut Toleransı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Height | 3m-50m |
| Joint of Poles | Slip joint, flanged connected |
| Warranty time | 15 years |
| Height | 6m to 15m |
|---|---|
| Minium yield strength | 355mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620mpa |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind speed | 160km/h |
| Product Name | Customized Multi-Circuit Angle Type Electric Steel Tubular Poles Q235 Steel |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |