| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Adlık Voltaj | 10kv~550kv |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Yükseklik | 60FT |
| Kalınlığı | 5mm |
| Voltaj | 69kv-550kv |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Yüzey işleme | Galvanizli Yüzey İşlem |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde , çokgen veya konik |
| Yükseklik | 13 milyon |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Yükseklik | 5m 6m |
| Elektroşok dirençli koruyucu sınıf | Derece Ⅰ |
| Muhafaza korozyon önleyici performans | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma ortamı | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Yükseklik | 90FT 100FT |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |