| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| Yerin Kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Özellik | 70-120ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma düzeyi | IP65 |
| şekil | octaginal |
| Özellik | 70FT 75FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30 mm |
| koruyucu seviye | IP65 |
| Özellik | 35FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |