| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Warranty | 15 years |
| Gavanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Name | Steel poles 16m pipes Steel Utility Pole for electrical transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Name | Steel poles 12.20m pipes Steel Utility Pole for electrical transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Name | Medium Voltage Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With 30000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e göre sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |