| Adı | 30.5m Flanşlı Tip Filipinler NGCP Geleneksel Elektrikli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 30,5m Flanş |
| Yükseklik | 30.5m |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Ürün adı | ASTM A123 ile 60M Haberleşme Telekomünikasyon Direk Monopole Telekom Kulesi Galvaniz standart |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün Adı | Anten Kulesi Telekomünikasyon Çam Ağacı olarak tasarlanan çelik mono kutup kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut torlansı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Design | Customized |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Ürün adı | Çam Ağacı olarak Tasarlanmış Anten Kulesi Telekomünikasyon Çelik Mono direk Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Warranty | 15 years |
| Life time | 50 years |
| Ürün adı | Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Ürün adı | Mobil İletim Hattı için 36M çelik mikrodalga iletişim telekomünikasyon Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Mobil İletim Hattı için 36M çelik mikrodalga iletişim telekomünikasyon Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | 100m filipinler anten kendini destekleyen kafes kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |