| Ürün adı | Mobil İletim Telekomünikasyon için 132kv 27Meter 1500kg Yük Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Ürün adı | Anten Kulesi Telekomünikasyon Çelik Mono Kutup Kulesi Çam Ağacı Olarak Tasarlanmıştır |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torlance | + -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Ürün adı | 36M çelik mikrodalga haberleşme telekomünikasyon Mobil İletim Hattı İçin Kule |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut torlance | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| loading port | shanghai |
|---|---|
| Shape | as your request |
| Shipment | Container or as your request |
| Sample | for free |
| Material | Q345 |
| Yükleme İskelesi | Shanghai |
|---|---|
| Şekil | İsteğinizi |
| SEVK İRSALİYESİ | Konteyner veya isteğiniz |
| Örnek | Ücretsiz |
| Malzeme | Q345 |
| Material | steel |
|---|---|
| Type | Equal |
| Sample | supplied |
| Application | construction ,industry |
| Package | as your request |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Adı | İletişim Dağıtımı için Flanş Tipi Özelleştirilmiş 100 FT Galvanizli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |