| Product Name | Galvanized 3m 4m 6m Q235 Traffic Light Pole with traffic signal |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 6.5 Length 11m Cross Arm Galvanized Traffic Light Pole with lights |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 6.5 Length Steel Poles Galvanized Driveway Traffic Light Poles With 9m Cross Arm |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Durable 8m standard Traffic Light Pole With Double Arm / Single Arm |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Hot Dip Galvanized 6.5m Standard Traffic Light Pole With 11m Single Arm For Traffic Road |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 6.5 Length Q345 Traffic Light Pole 9m Single Cross Arm With 20 Years Warranty |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Driveway Light Poles |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | Gr65 4m / 6m Galvanized Road Light Poles Signal Customization Available |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ürün adı | 6.5 Uzunluk Çelik Direkler Galvanizli Yolcu Trafik Işık Direkleri 9m Çapraz Kollu |
|---|---|
| Colar | Herhangi bir |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Garanti | 20 YIL |
| taban plakası | 600 * 600 * 20 mm |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Weld | AWS D1.1 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Wing speed | 160km/h |