Jiangsu Samanyolu Çelik Direkler Co, Ltd

Yüksek Kalitede Hizmet Vermekteyiz

Çin Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Sertifikalar
Dear Sirs, Hereby we confirm that JiangSu MilkyWay steel poles co., ltd is our partner for several years. Since that time this company has shown itself as reliable supplier of qualitative products.We also would like to note that they provide top level service and all kinds of support.We plan to continue our fruitful cooperation co-operation for many years more.

—— Abacus

We do hereby certify the 69 KV transmmision line steel pole(from 25ft to 90 ft ) manufacuterd by Jiangsu Milky Way Steel Poles Co., Ltd since 2010.We are satisfied with their quality,service and the ways and attention they showed toward our order.

—— National Electricity Company

Ben sohbet şimdi

Jiangsu milky way steel poles co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7
Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd Jiangsu milky way steel poles co.,ltd
Jiangsu Milky Way Steel Poles electric pole testing electric pole shipment electric pole load test africa steel pole steel pole and electric pole customer

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Samanyolu
No. Çalışanları : 100~500
Yıl kurulan : 1989
İhracat p.c : 70% - 80%
JiangSu Samanyolu Çelik Direkler Co, Ltd 1991 yılında kurulan, Yixing City, Jiangsu Province, Wan Shi Town, 35.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, yıllık üretim değeri 200 milyon Yuan RMB ulaştı. Ürün tasarımında, üretimde 20 yıllık uzun bir geçmişe sahibiz. Başlıca ürünlerimiz elektrik kutuplu, iletişim kuleleri, sokak aydınlatma direkleri, çelik braket ve benzeri vardır. Şirketin güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları, mükemmel kalite yönetim sistemi, ürün kalitesi uluslararası ileri seviyeye ulaşmıştır.

Gelişme 20 yıl sonra, firmamız ürünleri yurtdışı ihraç edilmektedir. Pakistan, Almanya, Nijerya, Singapur, Yeni Zelanda, Hindistan, Filipinler, Avustralya ve benzeri geniş bir pazar paylaştık.Ürünlerimiz iyi biliyor. Şimdi ihracat İhtiyacı bizi Çin'in önde gelen ihracat işletmelerinden biri haline getiren şirket satışlarının% 40'ını almıştır.

Gelişmemiz, sektörün önünde her zaman ayakta kalabilmemize olanak tanıyan kaliteye dayanmaktadır. 1995 yılında, ISO9001 kalite yönetim sisteminin devreye girmesiyle, ürün kalitemiz daha da arttırılmış ve garanti edilmiştir. Ekipman ve tecrübeli teknik mühendisleri test ettik. Bu, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ürün kalitesini sürekli geliştirmemizi sağlar. Ürün özelliklerine dayanarak, denetimi dört aşamaya böldük: hammadde denetimi, üretim süreci denetimi, bitmiş ürün incelemesi ve düzenli denetim. Qc uzun süredir kaliteli iş yapıyor ve kalite deapartment'ımızı oluşturuyor. Üretim sürecinde tamamen ISO9001 uygulamak, bir konsept önerdi. "Müşterilere geri dönmenin en iyi yolu, yüksek kaliteli ürünü sağlamaktır"!

Milkyway daha büyük bir pazarı paylaşmak için memleketinde güçlü bir satış ağı ve mükemmel satış sonrası hizmet birimi oluşturdu, ayrıca yurtdışında daha büyük bir pazar geliştirmeye odaklandık.

Çalışanlarımız "pazarda ve müşterilere yüksek kaliteli ürünler üretmek" için güçlü bir inanca sahiptir. Burada, hepimiz gelmek için daha iyi bir gelecek olduğuna inanıyoruz.

İletişim bilgileri
Jiangsu milky way steel poles co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Delia Wang

Tel: 86-510-87846084

Faks: 86-510-87843488

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)